Lacobel, szkło hartowane - Realizacje

Lacobel to jednak nie wszystko! Jeżdżę trochę na rowerze – to moja pasja. Często w podziwianych z siodełka plenerach znajduję inspirację i motywację. Weekendowa pętla wokół Tatr. Jesień na Saharze. Trekking w Himalajach. Tydzień w Islandii. Kolejne setki kilometrów na dwóch kółkach, zawsze pamiętając, by zachować równowagę. Ponieważ tak na rowerze jak i w pracy jest to niezwykle ważne. Ale w końcu rower to tylko hobby – pracę traktuję o wiele poważniej, ale z tą samą pasją! W każdej realizacji daję z siebie wszystko, dlatego moi zadowoleni Klienci, tak chętnie polecają mnie swoim bliskim i przyjaciołom.

Zapraszam do zapoznania się z naszymi realizacjami. Zainspiruj się i podejmij decyzję o odmienieniu swojej kuchni. Panele szklane nie tylko świetnie wyglądają, są również bardzo łatwe w utrzymaniu. Nie ma tu tradycyjnych fug jak w przypadku płytek – wystarczy szmatka i płyn do szyb. To takie proste!

Masz na ścianie gniazdka elektryczne? To nie problem, uwzględnimy to przy pomiarze. Podczas przygotowania projektu zadbamy, aby żaden kluczowy element nadruku nie został przysłonięty przez gniazdko. Po montażu paneli szklanych może okazać się, że dotychczasowe gniazdka nie odpowiadają kolorem. Nie martw się, tym też się zajmiemy!

Wszystkie montowane przez nas panele panele są przy blacie uszczelniane. Choć szybom woda nie straszna, to bez odpowiedniego uszczelnienia uszkodzić może się blat, pamiętamy o tym!

Zapraszam również do działu Inspiracje, gdzie znajdziesz często wybierane przez klientów motywy. To jednak tylko przykłady. Witem, że każdy ma inny gust, dlatego nasz katalog wzorów nigdy nie jest zamknięty. Wszystkim klientom polecamy odwiedzenie banku zdjęć Adobe Stock. Wiem, że można tam utknąć na dłużej, dlatego chętnie pomożemy w wyborze wymarzonego motywu.

Myślisz o panelu szklanym?